with Brak komentarzy

Obawiasz się ponownie zacząć randkować?

Albo zastanawiasz się, jak w ogóle zacząć randkować?

Może od Twojej ostatniej randki minęło troszkę czasu, a może tylko kilka miesięcy. A może wyszłaś na mąż bardzo młodo i właśnie związek się skończył, a Ty nie „nauczyłaś” się jak randkować? A może po prostu nigdy nie miałaś czasu na randkowanie, a mężczyźni sami zjawiali się w Twoim życiu. A może dopiero zaczynasz ten etap życia.

Nie martw się. Dziś dam Ci aż trzy rady, które ułatwią Ci powrót lub rozpoczęcie randkowania.

Rada #1 Jakie randki Cię interesują

Zaskakujące jest to, że wiele kobiet (jak w piosence Maryli Rodowicz) wsiada do pociągu byle jakiego, nie mając pojęcia dokąd chce jechać. Nie wie, po co chce się spotykać z mężczyznami. A tych celów może być wiele:

Chcesz kogoś, z kimś stworzysz trwały związek, a może szukasz nowych znajomych, z którymi możesz wyjść do kina, na koncert, spędzić fajnie sobotni wieczór w pubie albo w klubie. A może nowego przyjaciela. A może kogoś tylko do seksu.

Jeśli określisz konkretnie o jakie randki Ci chodzi, ustalisz swoje działania precyzyjnie.

Pomyśl, dlaczego pragniesz znów umawiać się na randki?

W jakim celu chcesz poznawać nowych mężczyzn?

Moja rada: napisz krótko, ale zrozumiale jakie randki Cię interesują. To pomoże przede wszystkim TOBIE SAMEJ zrozumieć, po co właściwie chcesz umawiać się na randki.

Rada # 2 Z jakim mężczyzną chcesz randkować?

Czy chcesz, żeby ten mężczyzna miał duszę artystyczną a może lubił aktywność fizyczną. A może wolisz biznesmena? Ważne jest, żebyś Ty wiedziała z kim chcesz się spotykać. Z jakim facetem chcesz być.

Pamiętaj: jeśli nie wiesz kogo chcesz, dostaniesz pierwszego niekoniecznie lepszego.

Moja rada: stwórz zarys takiego mężczyzny według swoich własnych wyobrażeń – jak chciałabyś, by Twój wymarzony mężczyzna się prezentował, jaki miałby charakter, jaką osobowość, gdzie mieszkał, itp.

Rada # 3 Idź tam, gdzie Ci mężczyźni mogą być.

Wiesz już po co chcesz umawiać się na randki, a także kogo chcesz poznać. Teraz określ, gdzie możesz spotkać takiego mężczyznę. Osobiście czy przez Internet.

Osobiście: Zrób listę miejsc w swojej okolicy, gdzie możesz się udać i sprawdź czy w tych wybranych przez Ciebie miejscach są tacy właśnie mężczyźni.

Online: Wybierz kilka portali randkowych czy społecznościowych i zacznij w nich aktywnie działać.

Jeśli wiesz dokąd zmierzasz, łatwiej Ci osiągnąć Twoje cele.

Moja rada: stwórz listę miejsc, gdzie możesz spotkać mężczyznę, który Cię interesuje. Idź tam. Jeśli się okaże, że nie ma tam nikogo, kto by Cię mógł zainteresować, wykreśl to miejsce ze swojej listy a w to miejsce dopisz kolejne.

 

 

Comments are closed.