with Brak komentarzy

Materiał na tego właściwego faceta!

Pewnie zastanawiasz się jak sprawdzić czy facet, którego właśnie poznałaś jest facetem na tego właściwego mężczyznę, na życiowego partnera. Chyba, że wolisz zaufać podszeptom swojego serca (o przepraszam podświadomości, która niekoniecznie da Ci faceta, którego Ty świadomie chciałabyś zaprosić do swojego życia).

To jest prostsze niż myślisz. Zrób sobie listę podstawowych pytań, na które dostaniesz jasne odpowiedzi. Możesz wykorzystać do tego moje pytania 😉

Pytaj, pytaj i jeszcze raz pytaj!

1. Czy jest singlem?

Co znaczy, że zakończył poprzednie związki.  Jest wolny . A nie, że jest w separacji; czy też myśli o rozwodzie, gdy pojawi się ta właściwa kobieta;  czy też mówi – jestem jakby sam, ale w obecnym związku nie jestem szczęśliwy. Albo jest wolny, albo nie. Bądź uczciwa wobec siebie.

2. Czy chce związku stałego i trwałego?

Mówi o tym otwarcie i do tego dąży. Żadnego: chcę związku, ale teraz nie jestem jeszcze gotowy, bo nie mogę pozbierać się po ostatnim związku. Chcę związku, ale teraz bardziej interesują mnie tylko spotkania seksualne. Albo, może się w Tobie zakocham?

3. Czy chce się z Tobą spotykać?

Jeśli jest Tobą zainteresowany, to chce się z Tobą spotykać. Nie odwołuje spotkań, nie mówi, że nie ma czasu, nie wydziela go dla Ciebie. Chce Cię poznać i znajdzie czas. Koniec i kropka. Nie ma żadnego, ale.

4. Co o nim wiesz?

Mówi o sobie, jest wręcz transparentny. Opowiada o swoim życiu, rodzinie, znajomych, pracy, pasjach. Na pewno nie ukrywa tego, gdzie pracuje. Potem w miarę rozwoju znajomości – poznajesz ważnych dla niego ludzi.

5. Czy jest dojrzały emocjonalnie?

Potrafi mówić o swoich uczuciach, zna siebie i jest opowiedziany za swoje emocje.

Czy to znaczy, że jeśli odpowiesz na te wszystkie pytania twierdząco, to jest to już facet na całe życie? Moim zdaniem, to tylko znaczy, że możesz mu dać szansę, aby stał się takim facetem.

A jeśli spotykasz już się z kimś a na powyższe pytania nie masz jasnej odpowiedzi , to po prostu zmień to. Pytaj, obserwuj, spotykaj się z nim. A jeśli się nie widzisz cienia szansy, by się dowiesz, to nie angażuj swojego czasu i energii w coś, co z góry jest skazane na niepowodzenie. Chyba, że chcesz być ciągle sama i udawać przed samą sobą, że „ktoś” jest obecny w Twoim życiu. A jak poznać, że to nie jest facet dla Ciebie? Pisałam o tym TUTAJ.

Comments are closed.