with Brak komentarzy

Randki wywołują u Ciebie

Cierpienie

Frustrację

Katusze

A czego się najbardziej boisz?

Odrzucenia i Ocenienia

Mimo tych lęków, obaw czy też niekomfortowych odczuć warto jest podjąć działanie i umawiać się na randki.

Poznaj 2 powody, dla których warto umawiać się na randki

Powód # 1: Poznanie płci przeciwnej i oswojenie się z facetami.

Mamy pewien obraz mężczyzn w głowie: albo jest z nimi coś nie tak, albo fajni już zajęci, albo traktują kobiety jako obiekt seksualny. I tak patrzymy na mężczyzn.

A oni – tak jak i Ty – są ludźmi, którzy też czują, mają swoje marzenia, pragnienia i chcą spotkać kobietę swoich marzeń, by spędzić z nią swoje życie.

Wychodzenie na randki daję Ci taką możliwość. Jeśli wyjdziesz poza swoje przekonania o mężczyznach, to podczas randki możesz się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy na temat mężczyzny z którym się umówiłaś.  Jakie ma wartości, czym się kieruję w życiu. Możesz poznać jego przeszłość, a nawet marzenia. Spotykając się z mężczyzną, spotykasz się z człowiekiem, z krwi i kości, z uczuciami, celami i marzeniami. I może się okazać, że jemu nie tylko zależy na seksie.

Moja rada: Bądź otwarta na drugiego człowieka. Na prawdziwe poznanie go. Bo każdy zasługuję na szansę, bez szufladkowania. Zasada jest jedna: Jeśli Ty się otworzyć na drugiego człowieka, na mężczyznę, to on się otworzy też na Ciebie.
Powód #2. Poznawanie siebie

Pewnie pomyślisz: przecież ja znam siebie i to dobrze. Może i znasz, ale czy na pewno? Chodząc na randki możesz spojrzeć na siebie oczami innych ludzi, czyli mężczyzn. Spotykanie się z mężczyznami pozwala nam po prostu spojrzeć na siebie w sposób realny.

Jedna z moich kursantek powiedziała mi: „na randkach cały czas czuję się oceniana, punktowana za wszystko. I pewnego dnia doznałam olśnienia: dokładnie ja tak robię: krytykuję, oceniam i pouczam mężczyzn, z którymi się spotykam”. Ona była na tyle świadoma, że zaczęła to zmieniać. A jej randki są teraz o wiele przyjemniejsze. Nie czuję się już oceniana.

A jeśli będziesz na tyle świadoma swojego zachowania, to możesz w ten sposób odkryć te cechy, które mogą odpychać od Ciebie mężczyzn. To tak jakbyś się przeglądała w lustrze. A tym lustrem są mężczyźni z randek.

Moja rada: Bądź uważna na to co się dzieje. Poznaj swoje uczucia, które towarzyszą randkom. Świadomość, to pierwszy krok do zmiany swojego miłosnego życia.
Comments are closed.