with Brak komentarzy

Dawno, dawno temu żyły sobie dwie przyjaciółki. A może to, aż tak dawno nie było. W każdym razie, obie miały jedno pragnienie – w końcu spotkać swojego księcia z bajki, zakochać się i żyć długo i szczęśliwie. Ale, jak to w bajkach bywa, różne są księżniczki, różni książęta i różne drogi dochodzenia do szczęścia.

Asia i Kasia, bo tak miały przyjaciółki na imię, mieszkały w dużym pięknym mieście, miały śliczne mieszkania – swoje twierdze, śliczne samochodziki – swoje karoce, robiły świetne kariery – swoje sprawy. Wszystko było jak w bajce, brakowało tylko jednego – tego bajkowego księcia.

 

Asia i Kasia wybrały się więc do wiedźm. W ich krainie wiedźm było bez liku, dlatego każda wybrała inną.

Asia i Kasia, mimo iż przyjaźniły się od lat, troszkę inaczej patrzyły na świat.

Asia bardzo mocno wierzyła w swoją wewnętrzną sprawczość. Kasia zostawiała wszystko „ślepemu” losowi i wierzyła, że jakoś to będzie.

I tak, jak chciały, tak się zdarzyło.

 

Wiedźma, którą wybrała Asia kazała przygotować jej własny eliksir miłości. Przepis na jego wykonanie był z pozoru bardzo prosty:

„Weź szczyptę swoich potrzeb – rzekła – garść swoich wartości, kilka rzeczy, które sprawiają, że kochasz i czujesz się kochana. Podczas pełni, o północy wyobraź sobie tego właściwego faceta, wyobraź sobie wasz związek. Potem idź i tym żyj. Ten właściwy facet pojawi się, gdy tylko ty będziesz  na niego gotowa, gdy będziesz wiedzieć kogo chcesz w swym życiu. Bądź cierpliwa, a jednocześnie odważna.”

 

Kasia natomiast dostała kilka mikstur, które pozwoliły „wyczarować” jej wymarzonego księcia z bajki.

Mikstura nr 1: Sprytne sztuczki, jak uwieść faceta szybko i skutecznie.

Mikstura nr 2: Co zrobić, by zabiegał o ciebie, starał się i był na każde twoje zawołanie.

Mikstura nr 3: Jak sprawić, by został i był ci wierny, i oddany na zawsze.

„Przed każdą randką skrop się kropelką z każdej mikstury i ruszaj na podbój” – rzekła wiedźma do Kasi i zniknęła.

 

Asia i Kasia po jakimś czasie zakochały się i zaczęły tworzyć nowe rozdziały swojego miłosnego życia.

Kasia poczuła się wreszcie szczęśliwa i zakochana w mężczyźnie, który wydawał jej się tym właściwym.  Ten mężczyzna wypełnił pustkę w jej sercu.

Asia czuła się już wcześniej szczęśliwa. A mężczyzna, który się pojawił był dopełnieniem jej życia. Ona tylko zaprosiła go do tego, by  razem zaczęli tworzyć ich wspólne życie.

 

Asia i Kasia rzeczywiście spełniły swoje pragnienia i każda z nich znalazła swojego wymarzonego księcia. I od teraz, jak to w każdej bajce bywa, miały żyć długo i szczęśliwie…

 

Ale  w prawdziwym życiu pojawiła się codzienność i losy Asi i Kasi potoczyły się inaczej, niż w bajce.

 

Czy Asia i Kasia po zastosowaniu rad wiedź są rzeczywiście w związkach o jakich marzyły i z właściwymi dla siebie mężczyznami?

 

Jeżeli chcesz się tego dowiedzieć, zapraszam Cię na serię 3  e-maili. Kliknij TUTAJ i poznaj ich pierwsze sercowe perypetie.

 

Leave a Reply