with Brak komentarzy

Szukanie tego właściwego mężczyzny to nie jest sprint.

Nikt nie powiedział, że szukanie tego właściwego mężczyzny jest szybkie. Że pstrykniesz palcem i już się pojawi. Jak tylko pomyślisz, że chcesz być w związku, to tak się stanie. I to od razu z tym właściwym, wymarzony facetem.

Aby spotkać takiego faceta, jakiego pragniesz potrzeba czasu, Twojego zaangażowania, determinacji i odwagi. Dlaczego odwagi? Odwaga jest potrzebna, by spojrzeć na siebie, swoje potrzeby, pragnienia. A także na mężczyzn, których będziesz poznawać. I mimo tykającego zegara biologicznego, upływającego czasu, zniechęcenia, powiedzieć NIE każdemu facetowi, który nie spełnia Twoich wymagań. Chociażby tych podstawowych wymagań na bycie tym właściwym dla Ciebie facetem.

 

Wszystko Ci mówi, że ten facet nie jest dla Ciebie.

Gdy długo szukasz, albo jesteś po kolejnym nieudanym związku chcesz szybko wejść w kolejną relację. Czasem kosztem siebie, nie zwracając w ogóle uwagi na sygnały ostrzegające, które mówią NIE – ten facet nie jest dla Ciebie. A może zwyczajnie kierujesz się jakimś wzorcem miłości, który w nieświadomy dla Ciebie sposób wprost wpycha Cię w ręce kolejnego faceta, z którym nie stworzysz żadnego fajnego związku. O jednym z wzorców miłości pisałam TUTAJ.

Zanim wejdziesz w kolejną relację przyjrzyj się bliżej facetowi, z którym się umawiasz.

 

Sygnały ostrzegające przed facetem NIE dla Ciebie!!!

Dam Ci kilka wskazówek. Przy każdym zastanów się, czy Ciebie taka sytuacja dotyczy. I bądź szczera sama ze sobą. Bo przecież to Twoje życie 🙂

 • Człowiek Yeti – niby słyszałaś, może i go widziałaś, ale nikt o nim nic nie wie. A konkretnie Ty nie wiesz o nim nic. Nie wiesz jak się nazywa, gdzie mieszka, co robi, gdzie pracuje, nawet nie znasz jego adresu e-mail. Co prawda komunikujecie się przez emaila, ale to jest piekny234@ albo jakiś inny enigmatyczny e-mail. Nie ma go na Facebooku albo i nawet jest, ale też pod pseudonimem.
 • Wiesz o nim co nieco, ale profil na Facebooku to porażka.
 • Kontaktuje się z Tobą tylko i wyłącznie wtedy, gdy on ma na to ochotę i gdy ma czas. Gdy Ty próbujesz umówić się z nim na spotkanie, nigdy nie ma czasu, albo w ostatniej chwili odwołuje spotkanie z Tobą, bo coś pilnego mu wypadło.
 • Dzwoni do Ciebie zawsze o tej samej porze albo o dziwnych porach. Nie chce się spotykać w weekendy.
 • Jesteście już jakiś czas ze sobą, albo już się jakiś czas spotykacie a Ty nie poznałaś jeszcze jego znajomych ani nie wiesz, gdzie on mieszka. (Serio, takie sytuacje też mają miejsce!)
 • Mówi, że nie ma znajomych, bliskiej rodziny (rodzice nie żyją a on jest jedynakiem), a z dalszą rodziną jest w konflikcie. (Serio, chcesz być z taką osobą?)
 • Odpowiada pytaniem na pytanie.
 • Chce wiedzieć jak najwięcej o Tobie – gdzie mieszkasz, co robisz, ile zarabiasz, itd. ale sam nie chce nic o sobie powiedzieć.
 • Albo nie jest Tobą ani Twoim życiem zainteresowany. Gdy jesteście razem – ciągle siedzi w telefonie, na Facebooku albo myślami gdzieś indziej. Nie słucha, co do niego mówisz.
 • Wyznaje Ci dozgonną miłość od pierwszego widzenia i nalega, żebyście zostali od razu parą.

Chcesz więcej wskazówek?

 • W ewidentny sposób kłamie na temat swojego stanu cywilnego, czy innych ważnych dla Ciebie kwestii.
 • Ciągle narzeka na swoją byłą lub kobiety.
 • Nie panuje nad sobą. Krzyczy na innych, np. kelnerów w restauracji albo ubliża innym.
 • Chce od razu iść z Tobą do łóżka, bo… i tu wymyśla tysiące powodów dlaczego nie powinniście z tym zwlekać.
 • Nie spełnia Twoich podstawowych kryteriów jako facet. A jakie to są kryteria sama powinnaś określić.
 • Inne, które podpowiada Twoja intuicja.

 

Po co tracić czas i energię na faceta, z którym nie stworzysz związku jakiego pragniesz. A jeśli będziesz oszukiwać siebie, to któregoś dnia obudzisz się w pułapce, którą sama na siebie zastawiłaś. Albo będziesz z facetem, z którym nie chcesz być. Albo będziesz udawać przed samą sobą, że jesteś w „związku” z facetem, który nie jest Tobą tak na serio zainteresowany dostając tylko tyle, ile on Ci chce dać. Albo będziesz z kimś poprzez wspólne zobowiązania, jak mieszkanie, kredyty, a nawet dzieci. A wtedy może być trudniej wyjść z takiej relacji. Relacji, w której jesteś, bo wolałaś byś z kimkolwiek, byleby nie być sama. Swoją energię i czas poświęć na poszukanie takiego faceta, z którym chcesz być. Ten czas i tak minie.

 

A jeśli chcesz to zrobić ze mną, to dołącz już dziś do programu

„12 kroków do poznania faceta, jakiego pragniesz”

 

Comments are closed.