Zobacz, co o mnie mówią kobiety, które już ze mną pracowały 🙂

Jeszcze 2 miesiące temu siedziałam na tyłku i rozczulałam się nad sobą i grzebałam się w samotności i nieszczęściu. Ciągle płakałam, że po rozwodzie jestem sama i tak już na pewno zostanie. Co ciekawe jestem atrakcyjna kobietą, wykształconą i inteligentną, a i tak nie wierzyłam w siebie. Jak już poznałam jakiegoś faceta, to był to jakiś odpad.
Dzięki Twoim ćwiczeniom zrozumiałam czego pragnę i nabrałam odwagi. Uwierzyłam w siebie i dałam sobie prawo do miłości. Przestałam się bać opinii innych. I pewnego dnia TRACH!!! Pojawił się ON. Ten jedyny, wyśniony, bardziej niż wymarzony. Teraz zaczynam nowe życie z poczuciem, że kocham i jestem kochana. Nie miałabym tej szansy, gdyby nie Twoja inspiracja.
Poczułam chęć podziękowania Tobie i pokazania, że to, co robisz naprawdę ma sens! Każda z nas potrzebuje wsparcia w drodze do odzyskania wiary w siebie i w miłość.

Asia

Przekonała mnie przede wszystkim osobista historia Alicji i to, że najpierw wszystko przetestowała na sobie. Pomyślałam, że teraz albo nigdy i że mnie się również uda! Teraz z perspektywy czasu widzę, że po prostu dopiero wtedy byłam na rozpoczęcie tego projektu gotowa.

Nie jestem jeszcze w żadnej relacji, ale od momentu rozpoczęcia kursu i intensywnej pracy nad sobą wiele w tej materii zaczęło się wokół mnie dziać. Trudne momenty i rozczarowania nadal się zdarzają, jak to w życiu, ale dzięki programowi i wykonywanym zadaniom inaczej już na nie reaguję i nie odbierają mi one świadomości tego, kim jestem i że zasługuję na miłość. Program Alicji pomógł mi polubić siebie i dostrzec swoją wartość, otworzyć się na innych, a nawet zarażać ich pozytywną energią :)Teraz dopiero naprawdę uwierzyłam, że uda mi się stworzyć szczęśliwy związek i czuję wyraźnie, że jestem na dobrej drodze.

 

Chciałabym szczególnie podziękować Alicji nie tylko za całość merytoryczną, ale również za jej ciepło, troskę i serdeczność podczas całego kursu, a zwłaszcza w trakcie konsultacji – naprawdę bardzo odczułam jej wsparcie.

Olga

Po kursie mogę śmiało napisać i ogłosić wszystkim, że stałam się silna bo poznałam swoje słabości, jestem piękna bo akceptuję swoje wady, jestem odważna bo nauczyłam się odróżniać iluzję od prawdy, jestem mądra bo nauczyłam się na własnych błędach!

Dla mnie kurs był 3 miesięczną pracą nad sobą, zakończony sukcesem. Pod koniec kursu zaczęłam spotykać się z chłopakiem, z którym, dzięki kursowi i wskazówkom Alicji udało mi się stworzyć fantastyczną relację!

Sylwia

Podczas konsultacji Alicja błyskawicznie odnajduje przekonania i schematy, które przyczyniają się do problemów w relacjach. Od razu dostałam też pakiet wskazówek jakie działania podjąć, bo krok po kroku zmieniać swoje zachowania i przekonania. Konsultacje z Alicją bardzo wiele mi rozjaśniły i pozwoliły zobaczyć wyraźnie istotne sprawy, które wcześniej może bagatelizowałam nie wiedząc, że one też mogą być przeszkodą w dążeniu do związku jakiego pragnę.

Bardzo polecam pracę z Alicją, jeśli naprawdę chcecie coś zmienić w temacie związków.

Ania

Jestem twardą kobietą, bizneswoman z budżetami, prawnikami, doradcami i pracownikami. I taką siebie akceptowałam. Ogarniałam firmy, dzieci, życie rodzinne. A to co niewygodne – pod dywan.
Ale gdy w końcu zostałam bez partnera, który i tak nie był wsparciem już dawno, to musiałam sobie szczerze powiedzieć: czas na zmiany i zajęcie się tym co dla mnie trudne. Sobą, swoimi uczuciami i emocjami.

Alicja, wspiera mnie w zmianach, które zafundowało mi życie i z czułością i życzliwością podtrzymuje, żebym nie wypadła z fotelika w moim roller coasterze.
Właśnie minął półmetek kursu. Za mną morze łez. Łez, na które jest we mnie zgoda i które w końcu mają sens i dają oczyszczenie. Jestem bardziej świadoma siebie. Bardziej wiem czego potrzebuję. Uczę się schematów, które mną rządziły w miłości. Poznaję mój cień i sprzątam pod dywanem.

Takich kursów jak ten jest pewnie sporo na rynku. Nie wiem, bo nigdy nie szukałam. Nawet do głowy by mi nie przyszło! Przecież ja sobie radzę ze wszystkim sama – tak zawsze uważałam. A teraz wiem, że to bardzo dobrze zainwestowany czas i pieniądze, które będą procentowały w moim życiu prywatnym tak, jak dobry MBA w biznesie.
Gdyby nie Alicja, nie byłoby mnie na kursie. Gdyby nie Alicja, ten kurs byłby taki jak wszystkie inne. Bo myślę, że w takiej delikatnej materii, jak miłość, emocje, uczucia najważniejszy jest człowiek, który nam towarzyszy. Alicja jest wspaniałym towarzyszem.

Iza już tworzy relację z nowym mężczyzną 🙂

Iza

Przełomowa rzeczą było dla mnie to, że w końcu poznałam siebie i że dzięki temu nie będę popełniać tych samych błędów .  Tak mi pomogło, że wyszłam z ukrycia, by zweryfikować błędy. Znalazłam już mężczyznę i cieszę się naszym szczęściem.

Doti