with Brak komentarzy

Nie ma skutecznych sposobów nawiązywania znajomości z mężczyznami.

Jak się czujesz, gdy czytasz ten tytuł.

Czujesz ulgę?

Jesteś rozczarowana?

A może czujesz perwersyjną przyjemność, że w końcu ktoś napisał prawdę?

Dobre sposoby na poznanie faceta nie istnieją.

Bo skoro nie ma dobrych sposobów na poznanie faceta, to nic dziwnego, że ciągle jesteś sama. Czy tak właśnie myślisz? To jest tylko wymówka, która zwalnia Cię z odpowiedzialności za Twoje miłosne życie.

Zdradzę Ci jednak pewien sekret.

Nie ma najmniejszego znaczenia, jakiego sposobu użyjesz. Znaczenie ma tylko to, że coś zrobisz i jak to będziesz robić. I jeśli chcesz mieć efekty, to musisz coś zrobić. Jeśli chcesz mieć efekty, to musisz, to robić systematycznie i wytrwale.

Jedna z moich klientek Kasia wspomniała „ Moje życie jest spokojne. Mam swoje życie bez faceta. Do czasu.  Gdy zbliżają się ciepłe miesiące a dni stają się coraz dłuższe, zaczynam rozpaczliwie szukać wolnego faceta. Całymi nocami siedzę na portalach randkowych, czatach i poznaję facetów. Po kilku tygodniach jestem wykończona i nie mam już ochoty na żadne randki. Rzucam wszystko i znów ciepłe dni spędzam samotnie”.

Kluczem do sukcesu jest równowaga między zupełną bezczynnością a całkowitym podporządkowaniem swojego życia poszukiwaniom faceta.

Chcesz poznać  moje trzy sekretne metody, by odnieść sukces w zawiązywaniu kontaktów? To czytaj dalej.

Te trzy sekretne metody, to:

#1 Rozdawaj uśmiechy

Uśmiechając się wysyłasz informację, że jesteś przyjaźnie nastawiona do innych, do świata.

Uśmiechając się jesteś postrzegana jako bardziej towarzyska osoba.

Wysyłając uśmiech do nieznajomego, jest duża szansa, że on odwzajemni się swoim uśmiechem.

Uśmiechając się w Twoim mózgu wydzielają się endorfiny a to poprawia nam samopoczucie.

Uśmiechaj się więc jak najczęściej, bo z uśmiechem każdemu jest do twarzy 🙂

#2 Efekt WOW

Czy wiesz, że masz zaledwie od parę do parudziesięciu sekund, by wywrzeć na kimś wrażenie?

Ale możesz się do tego przygotować. Tak, tak, przygotować.  Najczęściej padającym pytaniem, gdy poznajesz nową osobę jest: „Co robisz”, albo „Czym się zajmujesz”. I zamiast odpowiedzieć, że jesteś na przykład dekoratorką wnętrz, powiedz: „Sprawiam, że ludziom żyje się pięknie i wygodnie”:) Proste? Proste!

#3 Twój najlepszy przyjaciel

Gdy spotykasz się ze swoim najlepszym przyjacielem, przyjaciółką, albo z dobrą znajomą, to czujesz się przy nich swobodnie. Rozluźniona, akceptowana, jesteś sobą. Zabawna, otwarta, pozytywna.

I gdy idziesz w miejsce, gdzie możesz poznać kogoś nowego, wyobraź sobie, że idziesz właśnie na spotkanie z jednym z Twoich znajomych, przy których tak pozytywnie się czujesz.

Pozytywna energia i uśmiech na twarzy przyciąga ludzi. I sprawia, że rozmówca dobrze się czuje w takim towarzystwie. Bo to jest zaraźliwe.

 

A jakie Ty masz swoje sprawdzone metody, by odnieść sukces w zawiązywaniu kontaktów? Podziel się w komentarzu poniżej.

Comments are closed.