with Brak komentarzy

Najlepszym makijażem kobiety jest jej pasja

Yves Saint-Laurent powiedział „Najlepszym makijażem kobiety jest jej pasja”.  Żaden makijaż nie da Ci tej energii, tego błysku w oku, tego entuzjazmu co Twoja pasja. I to Cię może wyróżniać spośród wielu innych kobiet. Facetów fascynują takie kobiety. Dlaczego? Bo widzą w nich samodzielne kobiety, które nie  będą „zawieszać” się na nich, mają swoje życie, niezwiązane z nimi. No chyba, że spotkasz takiego, który będzie chciał Cię całkowicie od siebie uzależnić. Pytanie tylko czy Ty tego chcesz?

Życie bywa czasem zupełnie inne. Znam wiele kobiet, dla których facet jest całym ich życiem. Znalezienie „księcia z bajki”, to jedyny cel w ich życiu. Może i przed związkiem miały tzw. „swoje” życie, a gdy pojawił się ten ich „książę z bajki” postanowiły całkowicie poświęcić się dla faceta. Z życia, które miały przed tą relacją, powoli się wycofały. A czasem nawet szybko i gwałtownie. Oczywiście w początkowym okresie – okresie zakochania/zauroczenia, jest to normalne. I może się tak zdarzyć, że koleżanki, pasje, praca troszkę schodzą na dalszy plan, bo pojawił się nowy obiekt fascynacji. Ale po kliku miesiącach wszystko powinno wrócić do wyjściowego stanu.

U niektórych kobiet nie wraca – bo to on pojawił się w ich życiu i teraz on jest numerem jeden. Nic poza nim się nie liczy.

Jest to bardzo niebezpieczne. Bo co będzie – jak ten związek się skończy. Jeśli szybko, to po okresie rozpaczy, znów wrócisz do jakiejś części swojego życia. Ale jeśli związek będzie trwać kilkanaście, kilkadziesiąt lat i nagle się skończy. Zostaniesz z niczym, bo wszystko kręciło się wokół faceta i tego związku. Z niczym, bo jeśli zaniedbałaś swoje pasje, przyjaciół, znajomych, a często i pracę, to dosłownie nie ma już nic. Pojawia się rozpacz, osamotnienie a nawet i bezsens życia. I trudno jest rozpocząć wszystko od nowa. Wtedy wydawałoby się, że najprościej jest znaleźć kolejnego faceta, który znów będzie całym Twoim światem.

Więc zanim porzucisz swoje życie na rzecz faceta zastanów się czy warto!

Mężczyzna nie ma być całym Twoim życiem, tylko dodatkiem do Twojego życia. I z nim twórz związek, gdzie razem będziecie dbać  o jego jakość.

Comments are closed.